Welcome, visitor! [ Login

Hakkımızda

Sitemiz http://www.fbatesehir.com/ olarak sizlere en kaliteli reklam hizmetlerini sunmaktayız, sitemize vereceğiniz reklamlardan en iyi dönüşü alacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemiz 7/24 online hizmet vermektedir.

Biz Kimiz ?

Sitemizdeki resimler bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz bu konuda çok güvenilir bir siteyiz, ayrıca sizleri diğer site sahipleri gibi hiç bir şekilde rahatsız etmeyeceğimize emin olabilirsiniz. Bizler işimizi düzgün yapıyoruz.

Sitemize Reklam Veren Herkes Aşağıda Yazılanları Kabul Etmiş Sayılır ?

Sitemize reklam veren herkes kendi istek ve arzusu ile reklam vermektedir, bizlere vermiş olduğunuz resimler konusunda telif hakkı gibi durumlar çıkar yada yüz kızartıcı yasa dışı hareketler sergilerseniz ve bu bize ispatlanırsa ilanınız değiştirilir yada kaldırılır.

Kimlerle Çalışmıyoruz ?

  1. Ödeme öncesi banka havalesi ile insanlardan para isteyen kişilerle.
  2. Bir insan ve bayan gibi davranmasını bilmeyen kişilerler.
  3. Abuk sabuk tehditlerde bulunan kişilerle.
  4. Telefonda veya whatsapp ta küfürlü konuşan kişilerle.
  5. Ukala kendini havada gören kişilerle.
  6. Beyefendi ve hanımefendi kavramını enpoze edemeyen kişilerle.
  7. Sürekli problem çıkartan yüz kızartacı şeyler yapan kişilerler,

ASLA ÇALIŞMIYORUZ.

1117 SAYILI MUZİR VE NEŞRİYATTAN KORUMA KANUNUN İLGİLİ MADDELERİ GEREĞİNCE 21 yaşından küçüklerin web sayfamıza girmeleri kesinlikle yasaktır. Bu siteyi gezmek tamamen sizin kontrolünüzdedir, 21 yaşından küçüklerin http://www.fbatesehir.com  sitesini gezmesi ile oluşabilecek sorumlulukları kabul etmemektedir, bu konuda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

GENEL UYARIMIZ !

Sitemizde yer alan yazılar tamamen hayal ürünüdür, Sitemiz içerisinde yer alan yazılar, reklamlar, ilanlar haberler ve sayfalar farklı sitelerden çekilen  anlamsız ve hayal ürünü bilgilerdir.

Sitemiz ve içerik ile ilgili tüm şikayet ve yorumlarınızı iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bildirebilirsiniz.